Nasze Z這tka znowu wygra造!

No to odwdzi璚zy造鄉y si Rosjankom! Z這tka wygra造 z mistrzyniami 鈍iata nie trac帷 ani jednego seta. Po niedawnym meczu w Rzeszowie, nasze kole瘸nki zza wschodniej granicy na pewno by造 pewne wygranej, w ko鎍u rozgromi造 nas wtedy 3:0.

Tym razem jednak Rosjanki si przeliczy造. Ten mecz by chyba jednym z najlepszych wyst瘼闚 Polek w ostatnich latach i treaz my mog造鄉y cieszy si trzema wygranymi setami.

W pierwszym secie przegrywa造鄉y do pierwszej przerwy technicznej 7:8, ale ju schodz帷 na drug wygrywa造鄉y 16:14. Potem by豉 znakomity atak Ani Podolec i wynik 21:18. Seta zako鎍zy豉 prawdziwym asem serwisowym Dorota 安ieniewicz.

Drugi set wygl康a podobnie. Na pierwsz przerw znowu schodzi造鄉y przegrywaj帷 7:8 i znowu przed drug przerw odzyska造鄉y prowadzenie.

Rosjanki mia造 szans na wygranie trzeciego seta, gdyz w pewnym momencie wygrywa造 24:22. Ale wtedy obudzi si nasz blok i obj窸y鄉y prowadzenie 25:24. Potem po naszej stronie by這 kilka pi貫k setowych, ostatecznie wykorzysta造鄉y trzeci, wygrywaj帷 28:26 i ca造 mecz 3:0.

Wygrana w Osace przybli篡豉 nas do awansu do fina逝 GP, w kt鏎ym zagra sze嗆 najlepszych dru篡n.