Co masz w torebce, ciacho?

Jeśli tak dalej pójdzie, to w Anglii zrobi się wyjątkowo ciasno. Wszystko przez coraz większe samochody piłkarzy, oraz ich coraz bardziej pękate kosmetyczki.

Manchester United postanowił rozbudować bazę treningową w Carrington. Po pierwsze zamierzają powiększyć parking, aby mógł pomieścić ogromne krążowniki, którymi przyjeżdżają na treningi piłkarze "Czerwonych Diabłów". Nic dziwnego, skoro Wayne Rooney jest od niedawna posiadaczem ogromnego Hummera H2, a Cristiano Ronaldo jeździ do pracy ślicznym Bentleyem Continetal GT (ah ci chłopcy i ich ogromne zabaweczki). Jednak co nas wprowadziło w zakłopotanie to druga przewidziana praca remontowa - powiększenie pojemności garderób, aby mogły pomieścić zawartość "manbags" - czyli gustownych torebek, bez których niektórzy piłkarze angielscy nie mogliby się wręcz obejść.

 

Cieszymy się, że nasze ciacha o siebie dbają, ale boimy się takiej sytuacji: Cristiano Ronaldo zaprasza nas na romantyczną kolację (no bo przecież wiadomo, że on z tą całą Gemmą to nie na poważnie), idziecie razem do jego Bentleya, gdzie... przez pół godziny próbuje znaleźć kluczyki w swojej torebce ("to nie torebka, to manbag!" - zakrzyknąłby zapewne Joey z "Przyjaciół")

 

Cristiano Ronaldo i jego manbag

 

Oczywiście Cristiano wybaczyłybyśmy wiele, ale jednak wizja faceta, który ma ładniejszą kosmetyczkę niż my (i zapewne bogatszą jej zawartość) budzi w nas niepokój. Chyba wolimy, gdy tradycyjnie każdy większy od portfela przedmiot, ląduje w naszej torebce. Nie uśmiecha nam się też wizja wyjścia do dyskoteki i tańczenia wokół jego modnego dodatku.

 

Jeśli któraś z was, ma jeszcze wątpliwości, że piłkarze i kosmetyczki, nie są dla siebie stworzeni, oto ostateczny dowód:

 

Oliver KahnOliver Kahn NIE jest ciachem. Mógł być ciachem 350 tysięcy lat temu. Mógł. Ale nawet wtedy z tą torebką nie byłoby mu do twarzy. Według nas wygląda jak metroseksualna wersja Terminatora.

 

Terminator

 

Kończenie tekstu fotkami Olivera i Arnolda jest głęboko sprzeczne z naszymi przekonaniami, dlatego jeszcze raz Krystianek i jego torebeczka. "Manbag" znaczy się...

 

Cristiano Ronaldo