Oto prezydent i piękny Kawaler Krzyża Odrodzenia Polski

Mistrzowie świata w siatkówce spotkali się wczoraj z głową państwa i odebrali wyjątkowe wyróżnienia.

Kilka zdjęć z wizyty przewinęło się już wczoraj w podsumowaniu kolejki, dziś mamy więcej. Dobra wiadomość jest taka, że tym razem prezydent Komorowski nie pomylił piłki siatkowej z żadną inną, widać, że się przygotował i mówił same mądre i merytoryczne rzeczy.

Potwierdzamy.

 

 

Wygląda na to, że Związek wyciągnął wnioski z "Białe Spodnie Mateusza Miki Gate" i postarał się o komplety jednakowych i chyba szytych na miarę garniturów. Efekt? Zniewalający:

Prezydent odznaczył siatkarzy. Wlazły: Mam nadzieję, że to nie ostatni raz

 

Michał Winiarski, Paweł Zagumny, Mariusz Wlazły i Krzysztof Ignaczak uhonorowali zostali Krzyżami Oficerskimi Orderu Odrodzenia Polski "za wybitne osiągnięcia sportowe oraz promowanie Polski na świecie". Reszta kadrowiczów i trenerzy dostali Złote Krzyże zasługi.

Ten sprzed 40 lat i ten nowy;) Nasz! ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @w_kracze Wł. Paź 10, 2014 at 6:43 PDT

 

[fot.facebook.com/MariuszWlazlyFanPage]

Wielkie zaszczyty, chwila wyjątkowa i doniosła, ale przemawiający w imieniu kadry jej kapitan tradycyjnie zadbał o element humorystyczny i nie mówimy tylko o fryzurze prosto od poduszki. (Ciągle idealnie Winiar, ciągle idealnie). (Nawet kiedy Igła próbuje cie skompromitować zdjęciem z jedzenia babeczki).

[fot.iglaszyte.pl]

Michał Winiarski dziękował za odznaczenia, a samemu prezydentowi za obecność na dwóch meczach, która przyniosła im szczęście. W tym momencie salę obiegły oklaski, Winiar się zmieszał i powiedział, że nie spodziewał się braw i zapomniał co ma powiedzieć. Zobaczcie (klik w obrazek):

winiar sport.tvn24.pl

Kapitan zdecydowanie skradł wczoraj show, ale koledzy też bardzo się starali. Selfie z prezydentem? Była!

Takie tam z Panem Prezydentem;) #selfie #poziommiszcz

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @w_kracze Wł. Paź 10, 2014 at 6:06 PDT