Wojtek Włodarczyk mówi, że zdobywając Superpuchar czuł ogromne podniecenie i zapach pieniądza

Andrzej i Karol zapewniają, że Turbocoli tym razem nie będzie, czyli co działo się na konferencji prasowej po Superpucharze w Poznaniu.

Spotkania z mediami po meczach z reguły nie należą do szczególnie porywających widowisk, ale tym razem było inaczej. Po oficjalnej części z przedstawicielami obydwu zespołów, na ławeczkę przed mikrofony została zaproszona cała ekipa zdobywców Superpucharu. Jak się domyślacie, większość z nich potrafiłaby wymienić 48 innych miejsc, w których wolałaby być w tym czasie i choćby z tego powodu oglądanie materiałów od LigaTV Extra jest co najmniej interesujące.

Polecamy obserwowanie mowy ciała siatkarzy, Andrzejka, który wygląda jakby z nudów zaraz miał sobie zrobić sobie dziurę w skarpecie (Srecko wpadł na to pierwszy) oraz Facundo "jestem za seksowny na tę konferencję prasową" Conte.

skra

LigaTVEkstra

Trochę ożywienia przynoszą dosyć nietypowe pytania z sali, między innymi o to czy po wywalczeniu trofeum Karol i Andrzej, tak ja po finale mistrzostw świata, uraczyli się specjalnie przygotowaną butelką coli. Jesteście ciekawe?

I tyko Włodeczek i Karollo zdają się świetnie bawić, siedzą tam z boku z minami urwisów czekających na jakieś psikusy, żarciki, a swoją okazję dostają, kiedy na stronę bierze ich Kamil Składowski:

To czekajcie, co tam ostatnio mówiłyście? Więcej Włodiego na Ciachach? ;)