Cześć Kadziu, co tam?

Łukasz Kadziewicz ma dla Was pewną propozycję.

W ostatnim czasie Łukasza oglądać mogłyśmy przede wszystkich w wydaniu galowym, czy to w roli prowadzącego na uroczystej premierze filmu Drużyna, czy to z eksperckim mikrofonem Polsatu przy okazji mistrzostw świata.

Kadziu powraca, by przypomnieć, żeby się do tych garniturów nie przyzwyczajać, bo on przecież ciągle aktywnym zawodnikiem jest.

Były środkowy reprezentacji, tak jak w zeszłym roku, wystąpi w barwach Curpumu Lubin, ale tym razem wspólnie z kolegami będzie próbował namieszać w najwyższej klasie rozgrywek. I teraz płynnie przechodzimy do wspomnianej propozycji, czyli zaproszenia do kibicowania Kopciuszkowi Plusligi. By ułatwić sprawę, Kadziu wrzucił na swój yuotubowy kanał filmik, w którym prezentuje i zachwala swoich kolegów. Wśród nich twarze nowe, ale też doskonale wszystkim znani: "ostatnia nadzieja białych" Paweł Siezieniewski" i ściągnięty z Gdańska Grzesiu Łomacz, któremu Kadziu załatwia sesję do Men's Health.

Czekamy.

Natenczas, oglądajcie:

Dobra, nasz głos Kadziu masz. (Trochę się nie liczy, by my z założenia wspieramy wszystkie drużyny Plusligi, ale cicho).