Pani Mucho, proszę się ustawić, jest kolejka

Wszyscy kochają (teraz) polskich siatkarzy.

Obiad u pani premier nie był jedynym punktem na liście obowiązków złotych medalistów mistrzostw świata, które muszą wypełnić zanim udadzą się na zasłużone wakacje. Kadrowicze i trener rozpoczęli wczorajszego wieczora turne po programach telewizyjnych, a ten najbardziej spektakularny zaliczyli chyba Andrzej Wrona i Karol Kłos ugoszczeni przez rozentuzjazmowanego Macieja Kurzajewskiego w "Świat się kręci".

Najbardziej rozentuzjazmowana w całym studiu okazała się jednak Anna Mucha, która gdy tylko chłopaki zasiedli na fotelach, wbiegła oszalała z piłką do podpisania oraz z miną Aborygena, który podróżuje po Europie i pierwszy raz widzi śnieg.

Anna Mucha kocha siatkarzyvod.tvp.pl

Jeśli mimo wszystko chcecie obejrzeć tę zbiorową ekstazę w TVP2, odsyłamy tutaj>>

Siatkarzy kocha również Dzień Dobry TVN, w programie dzisiejszego poranka gościł Marcin Możdżonek i Krzysztof Ignaczak, a pani prowadząca nie mogła usiedzieć na kanapie i też rzuciła się do uścisków:

Siatkarze w DDTVNdziendobry.tvn.pl

Materiał zatytułowany dramatycznym "Czy Krzysztof Ignaczak odejdzie z kadry siatkarzy" do obejrzenia tutaj>>

Nie wiemy natomiast co TVN-owi zrobił biedny Paweł Zatorski, który najpierw dostał coś takiego, że nawet nie wiadomo od czego zacząć:

A gdy wczorajszego wieczoru przyszedł razem z Marcinem Możdżonkiem do programu Kropka nad i, prowadząca zwróciła się do niego per Piotr. (KLIK w obrazek).

 

Siatkarze u Moniki Olejniktvn24.pl/kropka-nad-i

Ominęły nas jeszcze jakieś inne występy siatkarzy w telewizjach? Trochę się boimy, ale możecie dać znać.