Bruno Rezende stwierdza, że jest w polskiej drużynie kilku siatkarzy, którzy "troszkę wariują i lubią się popisywać"

Oj nie lubią ci Brazylijczycy przegrywać, nie lubią.

Miałyśmy zostawić już wszystkie kontrowersje naszego wtorkowego pojedynku z Canarinhos i zająć się dzisiejszym meczem o wszystko z Rosją,  ale skoro Bruno Rezende, mimo bojkotu konferencji prasowej, znalazł czas by powbijać naszym szpile przed kamerami Polsatu, my też znajdziemy dla niego, nie ma sprawy.

Reporter stacji po bezpiecznym wprowadzającym pytaniu o zwycięstwo nad Rosjanami, wrócił do iskier pod siatką w meczu Canarinhos z Polską. Zdajemy sobie sprawę, że rozmowa przeprowadzona jest po włosku (a więc nie w ojczystym języku siatkarza), a i w przekładzie na polski pewnie coś się mogło zagubić, przeinaczyć, ale oto co miał do powiedzenia w sprawie rozgrywający i syn trenera Canarinhos:

Jest kilku zawodników w polskiej drużynie, którzy może troszeczkę wariują, którzy lubią popisywać się, którzy - może właśnie dlatego, że grają u siebie - w ten sposób się zachowują, prowokują, a my nie powinniśmy się ponosić tym prowokacjom, to nie są chyba zachowania mistrzów.

W przeciwieństwie do nie przychodzenia na konferencja prasowe, co nie Bruno?

Rezende junior dodaje tyle przynajmniej, że "mimo tych zachowań" Polacy zasłużyli na zwycięstwo, bo byli od nich we wtorek lepsi. No i chyba podczas wspólnej gry z Zibim w Modenie rozgrywający nauczył się z naszego języka nieco więcej niż "lody truskawkowe"...

Bo gdy Marcin Lepa zajął się tłumaczeniem jego wypowiedz na polski, dorzucił pod koniec "ale tylko jeden lub dwóch". Poniżej cała rozmowa, którą wklejamy dopiero teraz, żeby nie rozproszył Was Andrzej Wrona przeskakujący przez bandę do cieszących się kolegów (klik):

 

Wrona skaczepolsatsport.pl

 

No dobra, wiemy który to ten jeden. A drugi? O co chodzi, nie spodobał wam się naszyjnik Pablito?