Bastian Schweinsteiger i Ana Ivanović są parą?

Zaczynamy ciachowe śledztwo!

Od początku. Schweini, odkąd pamiętamy, spotykał się z Sarą Brandner. Sara, odkąd pamiętamy, wzbudzała nasze ciepłe uczucia (chociaż zajmowała się modelingiem), bo była piękna, zawsze dzielnie wspierała swojego chłopaka i reprezentację Niemiec, a co najważniejsze: zaczęła z Bastim chodzić zanim ten stał się bardzo bardzo bardzo znany i zanim zaczął wyglądać tak dobrze jak teraz (u nas to zawsze +100 do oceny).

Jakby któraś zapomniała, oto Sara:

Sarah Brandner, the partner of Germany's national soccer player Bastian Schweinsteiger, carries beers before their Euro 2008 quarter-final match against Portugal at St Jakob Park stadium in Basel, June 19, 2008.     REUTERS/Alex Grimm (SWITZERLAND)   MOBILE OUT. EDITORIAL USE ONLY

Lena Gercke (L) the girlfriend of Germany's national soccer player Sami Khedira, Sarah Brandner (C) the girlfriend of Bastian Schweinsteiger and Lisa (R) the girlfriend of Thomas Mueller wait for the start of the Euro 2012 quarter-final soccer match between Greece and Germany at the PGE Arena in Gdansk June 22, 2012.     REUTERS/Thomas Bohlen (POLAND  - Tags: SPORT SOCCER)  REUTERS/THOMAS BOHLEN

Teraz okazuje się, że jedna z naszych ulubionych WAGS może już wcale WAGS nie być. Sprawę wytropił "Bild", który opublikował zdjęcia, na których Schweinsteiger spaceruje za rękę z brunetką. A ta brunetka wygląda zupełnie jak tenisistka Ana Ivavović.

Jakby któraś zapomniała, oto Ana:

Przesłanki, które wskazują na to, że romans Bastiego i Any to nie jest wymysł tabloidu:

1. Zdjęcia Bastiego i dziewczyny, która wygląda jak Ana Ivanović (a zupełnie nie przypomina Sary Brandner) zrobiono w Nowym Jorku. A w Nowym Jorku niespełna tydzień temu zakończył się tenisowy US Open.

2. Kiedy Basti świętował na Ibizie swoje 30. urodziny, nie było tam Sary.

3. Generalnie podobno w związku Bastiego i Sary ostatnio niezbyt dobrze się układało. I może dlatego Basti wolał po zdobyciu mistrzostwa świata całować kogo innego...

Schweini i Poldi całują Rihannęinternet

4. Ana nominowała Bastiego do Ice Bucket Challenge, a gdy ten wykonał zadanie, udostępniła filmik na swoim fanpage'u z dwuznacznie w obecnych okolicznościach wyglądającym komentarzem: "It was worth the wait! Great job, Schweini :)". Niepokoi nas zwłaszcza ta emotikona. Czy to już czas wezwać Pawła Papkego?

5. Ana miała w swoim życiu kilka burzliwych związków, więc to normalne, że chce mieć u boku faceta tak stałego w uczuciach jak Basti (z Sarą zaczął chodzić w 2007 roku!). Te burzliwe związki to tenisista Fernando Verdasco (rozstali się, bo Anę zdradzał) i golfista Adam Scott (wielokrotnie się schodzili i rozchodzili, coś jak Lewis Hamilton i Nicole Scherzinger, by wreszcie w 2012 roku podjąć decyzję o definitywnym rozstaniu).

6. Basti założył konto na Instragramie:

Basti na Instagramie!www.facebook.com/BastianSchweinsteiger

7. Basti stał się sentymentalny i po 2 miesiącach dorzucił nowe fotki z celebracji mistrzostwa świata (na żadnym nie ma Sary):


[fot. www.facebook.com/BastianSchweinsteiger]

[fot. www.facebook.com/BastianSchweinsteiger]

8. Ana zna się z reprezentującą Niemcy tenisistką Andreą Petković (grywały nawet razem w deblu). Jeszcze w lipcu pojawiły się plotki jakoby Andreę i Bastiego miało łączyć coś więcej. Andrea zdementowała jednak te pogłoski. Czyżby Ana i Schweini mieli się poznać właśnie przez wspólną koleżankę?

9. Najlepszy przyjaciel Any - Novak Djokovic wziął ślub i spodziewa się dziecka, więc to zrozumiałe, że nie będzie miał dla Any zbyt dużo czasu, a każda kobieta potrzebuje przecież męskiej uwagi. Zresztą, u Any i Bastiego zaczęło się podobno od przyjaźni...

10. Żadna ze stron nie zdementowała informacji "Bildu". Nie pojawiły się żadne komentarze o przyjacielskim trzymaniu się za ręce, o tym, że to było w żartach, o rycerskości Bastiego, który zwyczajnie pomagał Anie przejść po nierównym chodniku (a może nawet po rozżarzonych węglach), o lęku Any przed samotnym spacerowaniem ulicami Nowego Jorku. Nic.

Czyżby więc to była prawda? Sherlocku, jak oceniasz nasze śledztwo?

Może coś więcej?

A jakie jest Wasze zdanie? Myślicie, że Ana i Basti naprawdę są parą? Jeśli tak, to jak Wam się taki układ podoba? Macie jakieś propozycje na nowego chłopaka dla Sary?