Wiecie, że powstał film o finale Ligi Mistrzów 2005?

Uwaga: artykuł zawiera grafiki z Xabim Alonso, które są bardziej kontrowersyjne niż Xabi Alonso na rauszu albo, nie przymierzając, Xabi Alonso w skarpetach i sandałach.

Nie wiemy, jak Wy, ale my uwielbiamy filmy, w których pojawiają się wątki sportowe. Propozycja "One Night in Istanbul" wprost ze sportu czerpie, bo opowiada o tym, jak FC Liverpool ograł AC Milan w finale Ligi Mistrzów 2005. Ograł, mimo że do przerwy przegrywał 0:3. Film Jamesa Marquanda nie jest jednak wyciskającym łzy dokumentem, a komedią, która o pamiętnej nocy w Stambule opowiada z perspektywy kibiców jadących na mecz. Komedia + Wielka Brytania = sukces? Nie wiemy, po obejrzeniu trailerów mamy mieszane uczucia. Zresztą, oceńcie same:

Mamy cichą nadzieję, że w filmie zostanie odpowiednio wyeksponowany udział naszego Jurka Dudka w końcowym sukcesie Liverpoolu. Heloł, po jak to tak bez Dudek Dance, no nie? Dla przypomnienia:

A teraz obiecane grafiki z Xabim Alonso, wtedy zawodnikiem Liverpoolu. Gotowe?

Xabi po raz pierwszy:

Xabi po raz drugi:

Dobrze, odetchnijmy chwilę, bo zaraz będzie prawdziwa bomba.

Xabi po raz trzeci:

Jeden z najsłynniejszych pocałunków w dziejach sportu. Steven Gerrard i Xabi Alonso po wygranym finale Ligi Mistrzów w 2005 roku.Internet

Ivan Rakitić i Daniel Carruco uczyli się więc od najlepszych:

Ivan Rakitić Daniel Carruco dali się ponieść radościyoutube.com

Nie sądzicie, że Stevie i Xabi to był jeden z najpiękniejszych bromansów ever? Szkoda tylko, że nawet jeśli podobne sceny znalazły się w filmie "One Night in Istanbul", my możemy ich nie zobaczyć, bo komedia ma być dystrybuowana tylko w Wielkiej Brytanii. Ale może zmienią zdanie, co nie? Albo któraś z naszych mieszkających na Wyspach czytelniczek (wierzymy, że mamy takie) przygotuje relację, zrobi zdjęcia, przemyci kopię? Jakby się kto pytał, premiera jest jutro!