Paul Lotman próbuje nas udobruchać przed dzisiejszym meczem uśmiechem i opowieścią jak bardzo kocha Polską

Niezła próba Paul, niezła próba.

Prawda jest taka, że kadrę amerykańską chyba najbardziej ze wszystkich (po polskiej rzecz jasna) traktujemy jako naszą i siatkarzom żadnej innej nie poświęcamy tutaj tyle miejsca i czasu. Średnią zawyża oczywiście Matthew John, ale przecież mamy też tam innych dobrych kolegów jak Carson Clark, któremu szukałyśmy żony czy książę Podkarpacia Paul Lotman.

Dlatego z łojenia skóry Amerykanom (bo złoimy, co nie) spośród wszystkich możliwych łojeń skór cieszyć będziemy się najmniej, ale cóż, this is volleyball, sentymenty na bok, a jeszcze zdążymy się rozkwilić nad pomeczowymi zdjęciami Igły tulącego Paula do piersi. Albo coś.

(Czy ktoś mógłby przytulić też smutnego Matthew? Błagamy).

Na rozgrzewkę przed wieczornym starciem, Polsat Sport ma dla nas rozmowę z przyjmującym Resovii Rzeszów, w której siatkarz opowiada nieco o sile i potencjale obydwu reprezentacji, o tym jak odnajduje się w wyjściowym składzie oraz o wsparciu polskich kibiców, którym, jak słusznie zauważa dziennikarka Polsatu, zachwycali się wszyscy jego koledzy z boiska.

 

 

 

 

 

carsoninstagram.com

Paul oczywiście wiedział gdzie przyjeżdża i żadne to dla niego zaskoczenie, ale cieszy się, że jego koledzy z kadry też mogą to przeżyć.


Myślę, że dla wielu młodszych chłopaków to duży szok, grać w meczu obserwowanym z takim entuzjazmem przez 10 tysięcy ludzi, to dla nich nowa rzecz. Nawet na meczu z Francją, który graliśmy o pierwszej popołudniu, była prawie pełna hala. Dla mnie to nic nowego, ale ekscytuję się, że znów mogę zagrać w tak wspaniałym środowisku. Właśnie dlatego kocham wracać do Polski -  powiedział Paul.

Całą rozmowę obejrzeć możecie tutaj (klik w obrazek):

 

Paul Lotmanpolsatsport.pl

 

A tu jeszcze wczorajszy trening Amerykanów: