Cała polska (reprezentacja) czyta dzieciom

Siatkarze wzięli udział w nagraniu audiobooka dla młodych sportowców, a efekt jest dokładnie taki, jak sobie teraz wyobrażacie..

Albo nie, lepszy. Jakiś czas temu Andrzej Wrona, a jeśli dobrze pamiętamy, Karol Kłos i Krzysiek Ignaczak również, wrzucili do sieci swoje zdjęcia w słuchawkach i przed mikrofonem. Nie wiedziałyśmy za bardzo o co chodzi, uznałyśmy, że pewnie jest to tylko jakiś wywiad radiowy, okazuje się, że stała za tym zdecydowanie grubsza akcja.

"Mój sport, moja radość. 10 zasad treningu" - tak brzmi tytuł audiobooka, w którym swoich głosów użyczyli kadrowicze. Oto szczegóły przedsięwzięcia:

 

Uprawianie sportu jest dla dziecka nie tylko wspaniała zabawą. Może być też pomocne w kształtowaniu jego charakteru i rozbudzaniu pasji. Ważne jest jednak by uprawiając sport pamiętać o pewnych zasadach. Dzięki książce "Mój sport, moja radość" poznasz te najważniejsze i pomożesz swojemu dziecku wyrosnąć na prawdziwego mistrza! Znany psycholog sportu Jan Blecharz, który jest współtwórcą sukcesów Adama Małysza, wskazuje małym sportowcom, jakich zasad powinni przestrzegać uprawiając sport. Każda zasada zilustrowana jest opowiadaniem o znanych sportowcach. Dziecko zainspirowane przykładami swoich idoli z pewnością odnajdzie w sobie sportową pasję. Książka pomaga rodzicom, trenerom i wychowawcom w ukształtowaniu prawdziwych świadomych sportowców.


Do sieci trafiło właśnie prawie 15 minut nagrania, nie chcemy Wam dużo spojlerować, ale Kuraś i Cichy zaskakują idealną dykcją, a Winiar? Poczytaj mi na dobranoc Winiar.

I jak Wasze wrażenia?

[UPDATE] Dzięki za makig off w komentarzach, jak można było się spodziewać, jest wspaniały!