I tak oto z piany morskiej wyłoniła się Afrodyta

Siatkarze we Francji dzień drugi.

Coś nam mówi, że ze zgrupowania siatkarzy w Bordeaux będziemy tutaj prowadzić regularną kronikę, ale hej, od czego nas macie jeśli nie od prowadzenia regularnych kronik ze zgrupowań siatkarzy. Na szczęście oni sam ciągle nie zawodzą w dostarczaniu materiałów, i tak na przykład dzięki Karolowi Kłosowi wiemy, że wczoraj chłopcy mieli złą pogodę.

 

Pogody nie ma, ale selfie jestFot.facebook.com/KosaNaKlosa

 

Brak słońca nie przeszkodził Andrzejowi Wronie w zażyciu morskiej kąpieli połączonej z zabawą jego kijkiem. No statywem od aparatu, dziewczyny. To już zresztą nie pierwszy raz kiedy Wrona testuje wodoodporność swojego aparatu:

[fot.facebook.com/AndrzejWronaKracze]

Ale wróćmy do Francji skąd swoje do przekazania ma również oczywiście Krzysiek Ignaczak. Igła na swoim bogu pokazuje nam krótką relację nagraną jeszcze na pokładzie samolotu lecącego do Francji:

Okazuje się, że naczelny dokumentalista polskiej kadry nawiązał również współpracę z telewizją Polsat. Na jej stronie ukazał się materiał z ręki Igły, na którym możemy podejrzeć siatkarzy podczas ich wycieczki rowerowej. Jesteście gotowe na Winiara kolarza?

Też nie byłyśmy. Cały materiał do obejrzenia tutaj>>

Jak myślicie, czym jeszcze zaskoczą nas siatkarze we Francji?