Pluliga została właśnie poszerzona o dwa zespoły, a to może oznaczać tylko jedno

Tak naprawdę oznacza rzeczy wiele, część z nich wzbudza nieco kontrowersji, ale my zajmiemy się tutaj przede wszystkim tym jednym najprzyjemniejszym aspektem.

Pewnie już się domyślacie i tak samo jak my dowiedziawszy się, że liga siatkarska od przyszłego sezonu powiększy się o dwie drużyny - Cuprum Lubin i MKS Banimex Będzin, w pierwszej kolejności pomyślałyście...

No nie kłamcie, że nie. Łukasza ostatnio może i bardziej niż z boiskiem kojarzyć możemy z jego reporterską pracą, dopiero co pojawił się też jako ekspert w studiu Polsatu przy okazji wrocławskiej części eliminacji do Euro...

Ale cały czas pamiętamy, że środkowy wcale swojej boiskowej kariery nie zakończył, poprzedni sezon spędził właśnie w barwach pierwszoligowca z Lubina i zostanie razem z nim na kolejny rok teraz już występując w Pluslidze.

Takie same pierwsze myśli miał Przegląd Sportowy, który właśnie do Kadzia udał się po komentarza na gorąco. Chyba nawet bardzo na gorąco, bo siatkarz sam się dopytywał czy to pewne.

 

To świetna decyzja, bo w Lubinie jest dobra atmosfera dla siatkówki. Mogę zapewnić, że nikt u nas łatwo punktów nie zdobędzie. Mamy nową piękną halę i jeśli nasza gra będzie równie efektowna, to drżyjcie rywala - odgraża się Kadziewicz.

 

Dodanie dwóch zespołów do rozgrywek oznacza przedłużenie fazy zasadniczej o cztery kolejki, co niekoniecznie spodoba się tym już teraz narzekającym na zbyt intensywny terminarz rozgrywek.

 

W NBA koszykarze rozgrywają ponad 90 meczów, więc nie narzekajmy. Jesteśmy przecież profesjonalistami - ripostuje Kadziewicz.

 

A jak Wy się na tę całą sprawę zapatrujecie?