Sport.pl

A z kim Wy zjadłyście dzisiaj śniadanie?

Bo siatkarze LOTOSU Trefla Gdańsk, na przykład, z paniami Miss.

Na zjedzeniu śniadania się nie skończyło zaczęło.

O co chodzi, zapytacie. Już mówimy. Siatkarze LOTOSU Trefla Gdańsk wzięli udział w specjalnej sesji zdjęciowej z udziałem gdańskich studentek - finalistek Missterious Girl. Czyli "wyborów najbardziej urodziwej studentki PG i GUMed". Zaangażowanie do sesji siatkarzy miało na celu wypromowanie gali finałowej, ale specjalnie chyba chłopaków nie trzeba było namawiać ;)

Dla nas było to na pewno ciekawe doświadczenie, a z dziewczynami świetnie się współpracowało. Mam nadzieję, że nasza obecność na zdjęciach pomoże którejś z nich w zgarnięciu tytułu najpiękniejszej - powiedział oficjalnej stronie zespołu środkowy Moustapha M'Baye.

 

Dodatkowo kapitan zespołu Bartek Gawryszewski poszedł w ślady Zbyszka Bartmana i zasiadł w jury konkursu, a cała drużyna miała wybrać swoją kandydatkę, Miss LOTOSU Trefla Gdańsk. Panowie już chyba mają swoją faworytkę:

Co sądzicie o takich przedsięwzięciach? My powiemy tak - cokolwiek wrzuci półnagich siatkarzy do basenu zawsze znajdzie naszą aprobatę.

Po całą sesję odsyłamy Was tutaj, a uprzedzając pytanie, czy Kuba Jarosz pozuje w jaccuzi, odpowiemy: nie, pozuje z firanką.

Więcej o: