Gato i Igła wspierają Piotrka Gruszkę w Tańcu z Gwiazdami

Po pierwszych popisach Gruchy na parkiecie można powiedzieć, że wsparcie bardzo się przydało.

Chyba musimy sobie zacząć jakieś przypomnienie nastawiać na piątek na dwudziestą, bo znowu zapomniałyśmy i przegapiłyśmy nie tylko Taniec z Gwiazdami, ale też słowa wsparcia i zagrzewania do boju jakich udzieliło Piotrkowi dwóch byłych kolegów z boiska.

Na reaktywowanych niedawno blogu Igła zamieścił nagranie, na którym razem z Piotrkiem Gackiem wchodzą tanecznym krokiem do pokoju, zastanawiają się dlaczego oni również nie biorą udziału w programie (też się zastanawiamy), zachęcają do głosowania i układają dla Piotrka wierszyki:

Dodatkowe wsparcie bardzo się przydało, bo parkietowy debiut Gruszki wypadł tak sobie. To znaczy, nie no, naszym zdaniem tragedii nie było, widać było mnóstwo stresu, ale też skupienia i momentami dobrej zabawy.

Zgodnie z przewidywaniami widzowie polubili Piotrka i mimo znikających i wracających bioder oraz rytmu (co za tym idzie - niezbyt wysokiej noty od jurorów), były siatkarz zajął w odcinku drugie miejsce i spokojnie może się teraz przygotowywać do kolejnych tańców.

A jeśli nie widziałyście tego wszystkiego na żywo, cały odcinek obejrzeć możecie tutaj (dobra wiadomość jest taka, że Piotrek tańczy pierwszy)>>