Wzruszające sceny na Stamford Bridge, czyli Chelsea wciąż kocha Drogbę

Nawet jeśli wygrywa z jego klubem 2:0, to i tak wciąż go kocha.

W pierwszym meczu pomiędzy Glatasaray a Chelsea, w Stambule, było 1:1, sprawa awansu była więc wczoraj wciąż otwarta. DOść szybko podopieczni Jose Mourinho poczęli ją domykać - już w 4. minucie gola strzeił Eto'o, przed przerwą wynik na 2:0 ustalił Gary Cahil, po rzucie rożnym wykonywanym przez Franka Lamparda.

Chelsea grała świetnie, przyjemnie dla oka, dynamicznie i jak za najlepszych czasów, a Eden Hazard dokazywał takich cudów męstwa, że jeśli nie kochałyśmy go dotąd całym sercem, to teraz już kochamy bardo, bardzo. Chociaż wydaje nam się, że kochałyśmy. I nie możemy się doczekać kibicowania Belgii na mundialu

Galatasaray nie miało zbyt wiele do poweidzenia, choć się starało, ale i tak prawdziwym bohaterem spotkania był włąśnie zawodnik drużyny gości. A raczej - piłkarz wsytępujący w koszulce i reprezentujący drużynę gości, ale przecież z ducha, krwi i serca - niebieski. Didier Drogba.

Kibice Chelsea wciąż go kochają. Przywitali go takim oto transparentem...

....śpiewali i kibicowali mu, gdy wykonywał rzut wolny (który trafił zresztą w ten transparent)...

...śpiewali mu też po meczu, gdy ściskał się i przytulał z dawnymi kolegami.