Carles Puyol i Vanessa Lorenzo mają córeczkę!

Manuela urodziła się 25 stycznia. Gratukujemy!

Gratulujemy, czekamy na pierwsze zdjęcia, rączki, nóżki, prezenty i loki Puyola opadające na małą dziecięcą główkę. Na razie mmay tylko radosny komunikat z Twittera obrońcy Barcelony.

Z radością ogłaszamy, że urodziła się Manuela, nasza pierwsza córka

- napisał Puyi na Twitterze. Niestety, Instagram Vanessy milczy na ten temat, ale przecież nie oczekujemy, że szczęśliwa matka będzie go updejtować ze szpitalnego łóżka. Na razie wsytarczy nam widok czekającego na Manuelę pokoju dziecinnego.

No a przy okazji, barcelońskie przedszkole już chyba kompletne?

A przecież tak niedawno, bo nawet nie rok temu donosiłyśmy o tym, że niejaka Vanessa Lorenzo podbiła serce naszego kochliwego Puyola. I choć Vanessa nie gości na naszych łamach tak często jak Sara, Shakira czy choćby Daniella (albo Irina), to musimy przyznać, że bardzo ją lubimy i tworzy ona z katalońskim piłkarzem ciekawą parę. Ona jest, a przynajmniej wydaje się być - chłodna, spokojna, elegancka, bardzo piękna, ale nie w ten cukierkowy bądź krzykliwy sposób, jaki często reprezentują "żony lub dziewczyny", a Puyi to wiadomo - burza loków, nos boksera, ognisty temperamnet. Co nas jednak najbardziej w Vanessie urzeka to to, że nie jest tylko "tą dziewczyną sławnego obrońcy Barcy", ale zapacowaną modelką, kobietą z własnymi pasjami i zainteresowaniemi. No i świetnie potrafi nosić czerwoną szminkę ;)

No więc świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy i oczywiście nie chcemy wywierać presji, ale wiecie, jak już się ogarniecie z tym szczęśliwym rodzicielstwem to jakaś focia maybe?