Transfer Bydgoszcz pozyskał kolejnego reprezentanta Stanów Zjednoczonych!

Dziewczęta, poznajcie Garetta Muagututia.

Oj wiele czasu upłynie zanim będziemy mogły napisać to nazwisko bez pomocy Google, póki co przerosła nas nawet jego odmiana. Ale do rzeczy. Transfer Bydgoszcz wcale nie żartuje i podejmuje kolejny odważny krok w celu odbicia się od dna tabeli. Na pozyskaniu Carsona Clarka i jego V-necków się nie skończyło. Tuż po świętach do zespołu dołączy nowy przyjmujący, Garett (Ctrl+V) Garett Muagututia.

I cóż możemy Wam o nim powiedzieć. W zeszłym roku znalazł się w szerokim składzie reprezentacji USA, a sezon ligowy spędził w barwach Impavida Ortona grającego we włoskiej Serie A2.

Nie jest to raczej jakiś nie wiadomo jak piękny pan, nie ma żadnych imponujących zdjęć w kąpielówkach, ale polubiłyśmy go. Taki poczciwiec. I ma fajne zdjęcia z kotem.

I niedawno narodziło mu się dzieciątko.

Czyli raczej nie będzie to towarzysz poszukiwań "cuddle partner" w Bydgoszczy dla Carsona Clarka.

Ale na tym wzmocnienia Bydgoszczy się nie kończą. Włodarze klubu zdecydowali się podziękować za współpracę Marianowi Kardasowi (a właściwiej zdegradować go z powrotem do roli asystenta) i pozyskać słynnego belgijskiego szkoleniowca Vitala Heynena.

Tak, tak, na pewno doskonale znacie tę twarz, Belg stoi za sukcesami Noliko Maaseik, obecnie trenuje również reprezentację Niemiec. Szkoleniowca w akcji będzie można zobaczyć już podczas spotkania najbliższej kolejki Pluslligi, w której Bydgoszczanie zmierzą się z Effectorem Kielce.

Nowemu przyjmującemu i trenerowi Transferu życzymy powodzenia!