Każdy powód do napisania o Harrym Styles'ie na Ciachach jest dobry

Dzięki David!

To znaczy wiecie, to David Beckahm jest gwiazdą tego zdjęcia i przechodzi tu samego siebie (zaraz do tego wrócimy), ale skoro przy okazji spotkania z Lucasem Podolskim gościł już u nas inny członek One Direction (Niall Horan), to dlaczego nie miałybyśmy na moment zmienić branży i wspomnieć o drugim?

Nie pytajcie skąd znam tych wszystkich członków One Direction (młodsza siostra, okeeej?), i dla mnie to takie chłopaczki jednak, ale temu jednemu, jednemu jedynemu Harremu, loczki bym przeczesała.

Singer Harry Styles from the band One Direction attends the world premiere of the film

REUTERS/NEIL HALL

A teraz na powrót jesteśmy kobiecy serwisem sportowym i informujemy, iż do spotkania piłkarza z piosenkarzem doszło podczas niedzielnej premiery filmu "The class of 92" w Londynie. Opowiada on historię szóstki przyjaciół z boiska, którzy ze zwykłych dzieciaków zajawionych piłką nożną wyrośli na prawdziwe legendy Manchesteru United i sportu w ogóle. Tak bohaterowie filmu prezentowali się na premierze w komplecie:

Soccer players (L-R) Paul Scholes, Phil Neville, Ryan Giggs, Nicky Butt, David Beckham and Gary Neville attend the world premier of the film

REUTERS/NEIL HALL

David na czerwonym dywanie pozował również ze swoją rodziną (prawie w komplecie, zabrakło tylko najmłodszej Harper).

Former England soccer captain David Beckham, his wife Victoria, and their children Brooklyn, Cruz and Romeo attend the world premier of the film

REUTERS/NEIL HALL

Więcej zdjęć państwa Beckham w galerii, a Was zostawiamy z dylematem, którego ja sama rozwiązać się nawet nie podejmuje.

David czy Harry?