Halo, Panie Papke? Co teraz?

Zibi no jak ty psujesz tę atmosferę?

Miałyśmy na początku małe obawy dotyczące aklimatyzacji Zbyszka w Modenie, ale teraz zupełnie chyba możemy je porzucić. Takiego słodkiego zdjęcia w busie to nawet Bartek Kurek nie ma! Zibi radosne chwile w podróżny spędzał w towarzystwie brata byłego kolegi z Resovii, Urosa Kovacevica, panowie, razem z resztą drużyny udali się do Cannes na dwa mecze towarzyskie.

Skąd w Zbyszku nagle się taki zmysł sentymentalno-fotograficzny pojawił, zapytacie. Otóż siatkarz postanowił reaktywować swojego bloga i by udowodnić, że to żadne przelewki, zamieścił również dokumentację z wyprawy do szatni Lube (Modena grała z drużyną Kurka w miniony weekend).

Oh wait. To:

Ale to jeszcze nie koniec słodkich zdjęć Bartmana! Na wysokości zadania stanęła również Facebookowa strona Modeny. Zobaczcie, co działo się zanim Zibi rzucił się w objęcia Urosa Kovacevica:

Miło widzieć, że Zbyszek zakolegował się z naszymi typami. Pamiętacie? Ładny Francuz (o imieniu i nazwisku którego nie wpiszemy, bo nie skopiowałyśmy ostatnim razem do schowka) i Thomas Beretta. Dobra robota Zibi!

Więcej o: