Niemcy vs Anglia, czyli szkoła latania w Arsenalu

Przed włączeniem wideo pomyślałyśmy, że Mesut Ozil jest ostatnią osobą, którą wyobrażałybyśmy sobie w roli pilota, gdy tymczasem....

A o co chodzi? Otóż linie lotnicze Emirates zafundowały piłkarzom Arsenalu Londyn niemałą przygodę w postaci pilotowania samolotem w symulatorze. Żeby było jeszcze ciekawiej, uczestników szkolenia podzielono na dwie rywalizującego ze sobą grupy: Kanonierów występujących na co dzień w reprezentacji Anglii (Alex Oxlade-Chamberlain, Kieran Gibbs i Carl Jenkinson) oraz ich kolegów z reprezentacji Niemiec (Lukas Podolski, Per Mertesacker i Mesut Ozil).

Zadanie: usadzić samolot na pasie startowym.

Wcześniej próby podjęli się Anglicy, a ich poczynania razem z wiadomością od przeciwnika (której nie powstydziłby się Szekspir) Niemcy oglądali wspólnie w samochodzie przed przybyciem na lotnisko. A później już prosto za stery. Jesteście ciekawe?

Wiadomo.

Mimo wszystko mamy nadzieję, że podczas lotu na jutrzejsze spotkanie Ligi Mistrzów z Borussią, piłkarze zajmą swoje normalne miejsca. I zajmą się tym, co w samolotach wychodzi im najlepiej.