Sport.pl

O co chodzi Zati, nie lubisz złotego?

Ej Facu, nie chcemy ci nic mówić, ale kiedy zasnąłeś w szatni, ktoś namalował ci starego Indianina na koszulce.

Przy okazji prezentacji i sparingów przedsezonowych, poszczególne drużyny pokazują nowe stroje na sezon 2013/2014. W tym roku wyobraźnia poniosła najbardziej projektanta koszulek Skry Bełchatów, który przedstawił dość kontrowersyjne rewolucyjne pomysły. Po pierwsze, ze strojów pożegnaliśmy tradycyjny żółty, który został teraz zastąpiony złotymi wstawkami na czarnych i białych strojach. Najgorzej na zmianach wyszedł biedny Paweł Zatorski, który jest teraz jedną wielką sztabką złota.

[fot. Paweł Piotrowski/facebook.com/pge.skra.belchatow]

Drugi odważny pomysł to umieszczenie na koszulkach podobizn zawodników, które jednak na złotej i białej wersji kolorystycznej są raczej mało widoczne. O ile jeszcze wersja czarna wygląda całkiem w porządku, to do białych strojów (tak generalnie, nie że akurat tych) chyba się nigdy nie przekonany. Ale możesz próbować dalej, Andrzeju.

[fot. Paweł Piotrowski/facebook.com/pge.skra.belchatow]

Więcej materiału poglądowego w postaci galerii zdjęć z międzynarodowego turnieju w Oleśnicy (który z resztą Skra wygrała) znajdziecie na Facebooku ekipy z Bełchatowa. O, a może od razu obejrzyjcie sobie stroje i siatkarzy w akcji w relacji wideo:

I jak wrażenia? Może Wam nowe szaty Bełchatowian bardziej przypadły do gustu?

Więcej o: