Mmm...no cześć David!

Jeden skromny spot reklamowy z Becksem i wydaje się, jakby na zewnątrz  znowu było przynajmniej 37 stopni.

Napisałyśmy "skromny"? Hm...może to nie do końca dobrze dobrane słowo w tym kontekście, bowiem jeśli rozchodzi się o Davida Beckhama, spoty reklamowe, markową bieliznę, to nic nie bywa skromne, nawet przez ułamek sekundy i bardzo nam się ta nieskromność podoba.

No właśnie, bo mamy tutaj do czynienia ze spotem z bielizną w roli głównej - Becks kontynuuje swoją współpracę (jakże owocną do tej pory nawiasem mówiąc) z marką H&M i firmuje swoim nazwiskiem (i pośladkami, i klatą, i pięknie wyrzeźbionymi udami) kolejną kolekcję na zbliżającą się jesień 2013.

Kolekcja jak kolekcja, nie wiemy czym różnią się białe bokserki z tej wiosennej 2013 od tej jesiennej 2013, ale wiedzieć nie chcemy, a przynajmniej tak długo jak to nasz ulubiony Anglik występuje w nich przed obiektywem i kamerą. Apropo kamery, sam spot to już klasyka becksowego gatunku: bielizna opinająca to co opinać powinna, wyeksponowane tatuaże, naoliwiony każdy element odsłoniętego ciała, idealny zarost i jeszcze idealniejsza fryzura, ach no i mina "ależ jestem niegrzeczny". Enjoy!