Sport.pl

Nie wiemy o co chodzi, ale brazylijscy siatkarze proszą Gibę o usunięcie Instagrama (?)

To jest jakiś bardzo dziwny dzień.

W miniony weekend reprezentacja Brazylii po raz 45578353 z rzędu wywalczyła mistrzostwo Ameryki Południowej, choć wcale tak łatwo im to nie przyszło, bo Argentyńczycy polegli dopiero po pięciu setach.

Przeglądamy sobie różne zdjęcia z imprezy, przeglądamy, aż tu nagle natrafiamy na jakąś interwencję z karteczką "Giba - usuń Instagram". No to czym prędzej szukamy Insta Giby, zaczynamy sobie wyobrażać bóg wie co, boimy się, spodziewamy się albo piętnastu dziennie zdjęć posiłków, albo fotorelacji z wyprawami z kolegami z kadry do *klubu karaoke", a tu nic.

Zupełnie niewinny Instagram.

Absolutna klasyka kont społecznościowych. Owszem, to jakiś posiłek od czasu do czasu, zdjęcia z dziećmi, kobietą, w brzydkim swetrze....

No naprawdę nie wiemy o co chodzi! No chyba, że nagle się okaże, że "cancel" po portugalsku to nie "cancel" tylko na przykład "masz super fajnego Instagrama". Może Wy coś wiecie?

Co nie zmienia faktu, że Lucas Saatkamp robi tak przekonywującą błagającą minę, że jeśli tej karteczce napisałby mi "idź skoczyć z Mostu Grunwaldzkiego", to w tym momencie zawiązałabym buta i poszła.

Więcej o: