Jeśli dziś środa, to jesteśmy w Lidze Mistrzów!

Wydawać by się mogło, że koniec sezonu był tak nie dawno. Cóż typowo polskie zaczynanie kwalifikacji od II rundy ma jedną wielką zaletę. Dla nas Liga Mistrzów zaczyna się wcześniej.

Same jesteśmy trochę zaskoczone, że to już. No ale narzekać nie będziemy, naprawdę potraktujemy dziś słabą pozycję rankingową polskich klubów jako zaletę. Bo szczerze mówiąc to nam się te piłkarskie wakacje znudziły.

Dziś o 20.15 Legia Warszawa zainauguruje piłkarski sezon 2013/14!! Zrobi to w walijskim Wrexham, gdzie zmierzy się z mistrzem tego kraju drużyną New Saints. Cóż, wiemy, że różnie to w historii polskich bojów w Lidze Mistrzów bywało, ale nieśmiało (bardzo nieśmiało) wyszepczemy, że spodziewamy się spokojnego zwycięstwa dwiema-trzema bramkami i bardziej jesteśmy ciekawe tego, co pokażą nowe nabytki mistrza Polski.

Póki co z wielką radością zauważyłyśmy, że Legioniści w trakcie podróży na Wyspy kolegialnie bawili się swoimi telefonami, co, mamy nadzieję, oznacza duże ilości na raz słitfoci. Spójrzcie same, musiała być świeża dostawa elektroniki na Ł3.

Ivica Vrdoljak pokazuje, jak się gra w Angry Birdsy.

fot. facebook.com/LegiaWarszawa

Dominik Furman udowadnia, że tylko nooby grają w Angry Birdsy na komórce, bo na tablecie to jest dopiero szał.

fot. facebook.com/LegiaWarszawa

A Rzeźnik woli węża?

fot. facebook.com/LegiaWarszawa

Tylko Bereś wyrósł z grania w gry...

fot. facebook.com/LegiaWarszawa

Dobra panowie, ale po meczu słitfocie z szatni mają być! Spotkanie rozpocznie się o 20:15, transmisja w TVP1 i na stronie sport.tvp.pl.