Mamy dla Was filmik ze ślubu Michała Łasko!

Ba, nawet wywiady z młodą parą dostaniecie!

Nie znamy się na ślubach i nagrywaniu filmików ze ślubów, ale wygląda na to, że wedle panujących obecnie trendów, musi on zaczynać się od momentu przygotowań. Pamiętacie? Jakiś czas temu pokazywałyśmy Wam bardzo sympatyczne nagranie z ożenku Ivana Zaytseva, o podobne pokusili się Milena z Michałem, którzy sakramentalne "si" wypowiedzieli w zeszły weekend.

Nie ma w nim może takich montażowych trików jak buty schodzące same ze schodów, ale też jest miło. Jest Milena poprawiająca makijaż i (tę jednak trochę niefortunną) fryzurę, w tym czasie Michał wygłupia się na podwórku i mierzy cylinder (mężczyźni), następnie przenosimy się z akcją do kościoła, gdzie w rytm smutnej smyczkowej muzyki panna młoda prowadzona jest przez ojca, słuchamy przysięgi małżeńskiej, obserwujemy pierwsze małżeńskie pocałunki, a na koniec spacerujemy z parą przez ulice i mostki prosto na wesele. Oglądamy!

Obiecywałyśmy Wam również wywiadu z małżonkami, więc proszę bardzo: (W bonusie rodzice panny młodej oraz świadkowie obydwu stron.

No tych drużbów Michała mogłybyśmy bliżej poznać.