Mamy dla Was wideo z pokazowego treningu siatkarzy na Stadionie Narodowym!

A o swoich wrażeniach z "gry" na nietypowym obiekcie opowie Michał Winiarski.

Musimy przyznać, że kiedy zaczęły do nas docierać pierwsze zdjęcia ze Stadionu Narodowego, na którym jednak udało się postawić boisko siatkarskie, byłyśmy pod wrażeniem.

Rzeczywiście, prezentuje się to wszystko efektownie, aż strach pomyśleć co by się działo, gdyby trybuny były w całości wypełnione, tyle, że teraz tym bardziej widać, że obawy sceptyków są słuszne - przecież nawet od tych najbliższych trybun boisko wydaje się być tak daaaaaaaleko, a co dopiero z sektorów pod dachem.

O swoich wrażeniach z treningu opowiedział reporterowi Tok.fm Michał Winiarski, który zwrócił uwagę na problemy "techniczne" potencjalnego rozgrywania meczu na stadionie od strony zawodnika. W tle przebitki na doskonale bawiących się reprezentantów Polski i Brazylii, a o tym, że więcej w tym było zabawy właśnie niż treningu, niech najlepiej świadczy Zibi przechadzający się po boisku w okularach przeciwsłonecznych.

No to wciskajcie play, ale ostrzegamy, że Michał Winiarski jest na nagraniu tak bezwstydnie piękny, że naprawdę, mógłby się już uspokoić.