Powstanie film dokumentalny o polskich siatkarzach!

Nie wiemy czy reprezentanci dopuszczą ekipę filmową tak blisko jak wysłużoną kamerę Krzyśka Ignaczaka, ale i tak zapowiada się bardzo ekscytująco!

Zdjęcia do dokumentu zatytułowanego roboczo "Drużyna" ruszyły 8 maja na zgrupowaniu siatkarzy w Spale. Zgadnijcie, kto najbardziej peszył się na planie.

Kolejny etap powstawania "Drużyny" przewidziany jest na piątkowy mecz siatkarzy z Brazylią na Torwarze, ekipa planuje odwiedzić reprezentacje również na pozostałych spotkaniach rozgrywek oraz podczas tegorocznych ME w Polsce i Danii. Efekt końcowy zobaczyć będzie można w kinach latem 2014.

Czego możemy spodziewać po dokumencie?

 

"Ten film to duże wyzwanie. Nie chciałbym opowiadać historii typu +serce rośnie+, w której
+wzruszony i zachwycony reżyser dzieli się z publicznością swoim zachwytem+. Moim
zamiarem jest, by widzowie dowiedzieli się z tego dokumentu czegoś więcej o polskich
siatkarzach. Jednocześnie, pokazując zawodników od bardziej prywatnej strony, nie chcę stać
się +poławiaczem sensacji+ na ich temat" - mówi Michał Bielawski.

"Ten film to duże wyzwanie. Nie chciałbym opowiadać historii typu serce rośnie, w której wzruszony i zachwycony reżyser dzieli się z publicznością swoim zachwytem. Moim zamiarem jest, by widzowie dowiedzieli się z tego dokumentu czegoś więcej o polskich siatkarzach. Jednocześnie, pokazując zawodników od bardziej prywatnej strony, nie chcę stać się poławiaczem sensacji na ich temat" - mówi reżyser projektu Michał Bielawski.

 

Mamy niemiłe wspomnienia z filmów dokumentalnych o polskich siatkarzach, ale tym razem zapowiada się, przyznacie, bardzo fajnie. A kilka zdjęć z planu, dzięki uprzejmości Anny Chudziak z Gutek Film, obejrzeć możecie w naszej galerii.