Sport.pl

Niezwykła akcja kibiców Zaksy dla Felipe Fontelesa!

Brazylijczyk jest wzruszony i obiecuje wideokonferencje, ale czy to przekona go do pozostania w klubie?

Kilka dni temu pisałyśmy o żalu i miłosnych wyznaniach z jakimi z Polską żegnał się odlatujący do ojczyzny Fonteles. Okazuje się, że miłość ta jest silna i obustronna. Kibice Zaksy (i nie tylko!) skrzyknęłi się na twitterze i zaczęli wrzucać swoje grupowe zdjęcia z podziękowaniami i zachętą do pozostanie w klubie. Największa akcja miała miejsce pod kędzierzyńską halą gdzie wspólnie z ponad setką kibiców zapozował nawet Sebastian Świderski!

Szukajcie Wally'ego:

Widoczne na zdjęciu hasło( a dokładnie LipeStayInZAKSA) udało się nawet wypromować do światowych trendów na twitterze! Felipe był tak wzruszony, że obiecał odpisać na wszystkie wiadomości, a by odwdzięczyć się fanom, planuje zorganizować twitcam. Bo jak stwierdza:

Czy akcja pomoże przekonać Brazylijczyka by jednak pozostał w Kędzierzynie? Prezes klubu Sabina Nowosielska podchodzi do sprawy realistycznie.

 

Sama akcja jest dowodem na to, że kibice mocno się z nim zżyli, i to ze wzajemnością. Felipe otrzymał jednak atrakcyjną ze względów finansowych propozycję grania w innym klubie. Suma mu zaproponowana jest wysoka, nas na to po prostu nie byłoby stać.


Ostatecznie decyzje jeszcze nie zapadły, ale odejście Daniela Castellaniego sprawie nie pomaga. Co to będzie, co to będzie.

#LipeStayInZAKSA!

Więcej o: