Jastrzębski Węgiel z brązowym medalem Plusligi [ZDJĘCIA]

Przez ten uśmiech Russella Holmesa po raz sześćdziesiąty ósmy w tym miesiącu mamy ochotę pozłorzeczyć na Polsat za brak transmisji, ale nic się martwicie, solidną namiastkę wczorajszych wydarzeń Wam zaserwujemy.

No akurat to może wczoraj nie było czego pokazywać, bo Delecta chyba już się trochę po poniedziałkowym 2:3 poddała i w decydującym spotkaniu gospodarze bez większych problemów zwyciężyli 3:0 (w setach dwa razy do -17 i -14).

Na wysokości zadania stanęła SiatkarskaLiga.tv, dzięki której możemy obejrzeć sobie nawet piłkę meczową i wielką radość Jastrzębskiego po ostatnim radość. Zadanie dla Was: znajdźcie jeden niepasujący (niecieszący się) element.

Tym z Was, które dość już maja opowieści o alienujących się Włochach i podziałach w zespole, polecamy zwłaszcza filmik z dekoracji, w których publiczność głośno oklaskuje każdego z zawodników, a chyba najgoręcej wygwizdanego dzień wcześniej Michała Kubiaka.

Więcej filmików, w tym wywiady z zawodnikami na gorąco, znajdziecie na siatkarskaliga.tv, w naszej galerii kilka zdjęć z wczorajszego meczu i fety z brązowymi medalistami.

Ale szkoda trochę tej Delecty, co nie? Oddajmy głos Andrzejowi Wronie:

A Wy, co sądzicie o rozstrzygnięciach w rywalizacji o brązowy medal?