Jak to nie będzie transmisji z meczów o brąz Plusligi?!

Przez cały dzień ze świata siatkówki serwujemy Wam sam miód i widelce, pora na łyżkę dziegciu.

Dziewczyny, nie zabijajcie, jesteśmy już trochę stare i czasem zostawiamy zapalone światło w łazience na noc, pamięć nie ta - czy w ubiegłych sezonach Polsat przeprowadzał transmisję z meczów o brązowy medal? Czy to, że mecze Delekty z Jastrzębskim będzie można obejrzeć tylko w Hali Łuczniczka to skandalizujący ewenement?

Bo tak się właśnie stanie. Walka o trzecie miejsce rozpocznie się od dwóch spotkań w Bydgoszczy (przyszły poniedziałek i wtorek, nie będzie zatem żadnego kolidowania z rywalizacją o złoto), do Jastrzębia siatkarze przeniosą się 13 i ewentualnie 14 kwietnia, gdyby była konieczność rozegrania piątego spotkania, odbędzie się ono ponownie w Bydgoszczy, 20 kwietnia. Jak ustalił Sport.pl, Polsat nie planuje transmisji żadnego z tych spotkań.

Decyzja wydaję się tym bardziej zaskakująca i krzywdząca dla gospodarzy pierwszych meczy, jeśli przypomnimy sobie jak wiele emocji kibicom siatkówki w Polsce dostarczyła Delecta w rywalizacji półfinałowej z Resovią. Argument ten podkreśla prezes Delekty, Piotr Sieńko, który zaistniałą sytuację komentuje krótko "ja tego nie rozumiem".

Prezes zapowiada walkę z Polsatem o transmisję, ale sprawa wydaję się być przesądzona.

I co Wy na to, zaskoczone? Zawiedzione? Jak podoba Wam się taka decyzja telewizji Polsat?