To mogło być wejście smoka, ale nie było. Zaksa coraz bliżej finału

Udział w nim podopieczni Daniela Castallaniego mogą zapewnić sobie już dziś. Uwaga! Czwarte spotkanie pomiędzy Zaksą a Jastrzębskim zrelacjonujemy na żywo, zapraszamy od 18-stej!

Michał Łasko wcale nie żartował z tym, że jego zespół przyjechał do Kędzierzyna wygrać 3:0. W pierwszych dwóch partiach goście *dominowali w każdym elemencie*, Russell spokojnie odgarniał grzywę, Michał wznosił okrzyki wojenne...

I do połowy trzeciego seta rzeczywiście wydawało się, że plan Łasko zostanie wypełniony. I wtedy mecz zupełnie się odwrócił. Do głosu wreszcie doszedł uspokojony na ławce lider gospodarzy Felipe Fonteles, a z gości *uszło powietrze*.

Zaksa szybko doprowadziła do wyrównaniu, a w tie-break'u zupełnie zrezygnowany Jastrzębski postanowił zrobić Bartka Kurka.

Jak myślicie, czy Jastrzębski zdoła jeszcze wykrzesać w sobie ogień by nawiązać skuteczną walkę z Zaksą? Powiedziałybyśmy Wam co na to sami zainteresowania, ale wygląda na to, że reprezentacja Jastrzębskiego nie dotarła na konferencje prasową...

Hm. Tak czy inaczej, czwarte spotkanie dziś o 18-stej, pamiętajcie, ja, Wy, relacja.