Delecta pokonana, Resovia wraca do gry!

No i gdzie zdjęcie z kółkiem, Jochen?

Można powiedzieć, że mistrzowie Polski wracają z Bydgoszczy na kółku, udało im się wyrównać stan rywalizacji, ale to oni wydają się być teraz w lepszej sytuacji - boje półfinałowe przenoszą się do Rzeszowa i jeśli gospodarzom uda się zwyciężyć na Podpromiu dwukrotnie, tam też się zakończy.

Ale łatwo na pewno nie będzie. Wczoraj ponownie oglądaliśmy bardzo wyrównane starcie, które o mało co nie zakończyło tie - breakiem, w decydujących momentach goście rozstrzygali jednak sprawę atakiem, przy siatce błyszczeli Schops, Lotman oraz oczywiście MVP spotkania, Olieg Achrem.

 

Mieliśmy świadomość, że mogliśmy przegrywać już 0:2 w serii i to był najważniejszy mecz. Walczyliśmy w nim i jestem zwyczajnie szczęśliwy, że wyszliśmy z niego ze zwycięstwem - powiedział, w przerwie od pompowania kółka, Paul Lotman.

[źródło: siatka.org]

No uczepiłyśmy się tego kółka, bo bardzo liczymy na więcej zdjęć relaksujących się Resoviaków, okazja ku temu w końcu dobra, następne mecze dopiero pod koniec marca. Jak nie kółko, to może chociaż szybki browar u Zibiego?

I jeszcze jedno. Fryzura fryzurą, ale naprawdę, jak to tak, czy Andrzej Wrona zawsze był taki, taki?

[fot.Marcelina Rogalska/sportsphotos.eu]

To musi być spryskiwacz.