No dobrze, ktoś wreszcie musi coś o tym powiedzieć

Bo choć chciałybyśmy żyć w świecie w którym widok Ramosa wklepującego krem Nivea na twarz jest widokiem codziennym, to mimo wszystko w nim nie żyjemy.
Bo choć chciałybyśmy żyć w świecie, w którym widok Ramosa wklepującego krem Nivea w swoją twarz jest widokiem codziennym, to mimo wszystko w nim nie żyjemy.

Wszystkie media teraz jednogłośnie trąbią, że Real pod względem sportowym właśnie przeżywa swój największy i najważniejszy tydzień w całym sezonie, a tylko my chyba zauważyłyśmy, że w trakcie takowego, z tym że pod względem medialnym jest już od czwartku. Najpierw remontowali sklepik, potem Xabi trenował pieska na okładce Vanity Fair, a na jeszcze innej Cristiano prezentował swojego biczfejsa - na co przyszedł czas teraz?

 

Wklepywanie kremu po goleniu Nivea, plus używanie antyperspirantu i innych produktów od tegoż producenta. I to nie tylko przez Sergio Ramosa we własnej osobie, ale również przez jego wiernych kolegów: Higuaina, Marcelo i Alvaro Arbeloę. Tak, wiemy, to dziwne, że w około-urodowy spot reklamowy nie zaangażowali Cristiano, ale to pewnie przez jego powiązania z marką Clear.

 

Mimo wszystko jednak podczas oglądania reklamy nie odczuwamy jakoś specjalnie jego braku, czy to poprzez uśmiech Marcelo który wszystkie takowe rekompensuje...

 

 

...czy poprzez gołą klatę Alvaro, która stanowi element skutecznie odwracający uwagę....

 

 

Chociaż naszym skromnym zdaniem największe laury za udział w tym spocie należą się Sergio, który z miną wyrażającą stan granicznego skupienia na zadaniu, od którego zdaje się zależeć jego życie wklepuje krem na swoje piękne lico, tak by Mou na treningu rano nie zobaczył skutków jego całonocnych szaleństw.

 

 

 

Tutaj zaś możecie obejrzeć dzieło Nivei w całości:

 

 

Żeby było jeszcze weselej, dodamy, że to nie jakiś "jednorazowy numerek", a Królewskich wklepujących kolejne kremy będziemy oglądać trochę dłużej. Real Madryt w osobie Florentino Pereza podpisał oficjalny kontrakt sponsorski z Nivea obowiązujący przez trzy kolejne lata, który ma zapisaną klauzulę o uczestnictwie piłkarzy w kręceniu spotów reklamowych. Yep. życie jest piękne.