[ZDJĘCIA DNIA] Kto rozpozna tego piłkarza?

Mała podpowiedź: zakończył karierę latem 2012 roku.

Są takie chwile w życiu ciachoredaktorki, kiedy odkładane na później problemy piętrzą i zasypują ją po czubek głowy, pogoda dobija, do następnych wielkich mistrzostwa całe lata - słowem po prostu się odechciewa. Na szczęście nawet w najgorszych chwilach znajdzie się ktoś, kto wyciągnie do niej pomocną dłoń, rozgoni chmury, przywoła słońce, tęczę, jednorożca i nyan... Ok, trochę się zagalopowałyśmy.

No w każdym razie w tym przypadku odrobinę niczym nieskrępowanej radości podarował nam idol sprzed lat, gwiazda Manchesteru United i Realu Madryt Ruud van Nistelroy, który co prawda w piłkę już nie gra, ale chyba bardzo polubił słoneczną Hiszpanię, bo dał się tam przyłapać w tym wyjątkowo dziwnym przebraniu.

Ruud Van Nistelrooy attends the 'Parade of the Three Kings' dressed as Belshazzar, King of Babylon. Along with the two other 'Kings', Van Nistelrooy met with locals and visited a hospital where he gave gifts to staff and handed out sweets to children.  Featuring: Ruud Van Nistelrooy Where: Marbella, Spain When: 05 Jan 2013 Credit: WENN.com  **Only Available for publication in the UK**

Umalowany na czarno, przebrany w orientalne szaty przemienił się w jednego z trzech króli - Baltazara, wziął udział w dorocznej paradzie w Marbelli i odwiedził jeden z tamtejszych szpitali miejskich, w którym rozdawał prezenty lekarzom i cukierki pacjentom.

Tak, fajnie by teraz było być w Hiszpanii.