No i z tego wszystkiego przegapiłyśmy świąteczny wywiad Alka Atanasijevića

Siatkarz zaskakuje nas coraz rozleglejszą znajomością języka polskiego.
Świąteczny wywiad Alka Atanasijevicia Siatkarz zaskakuje nas coraz rozleglejszą znajomością języka polskiego Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Aleks Atanasijević wypożyczył bełchatowską gablotę z trofeami i nagrał specjalne wideo dla swoich fanów na Facebooku Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Aleks wypożyczył bełchatowską gablotę z trofeami i nagrał specjalne wideo dla swoich fanów na Facebooku. Bełchatowski fryzjer (albo chociaż grzebień) może i nie zadziałał, ale Serb nadrabia wszelkie niedoskonałości swoim niezmiennym urokiem osobistym. I w ogóle nie przeszkadza nam to, że gablotę najwyraźniej udało się wypożyczyć na krótką chwilę i Aleczek pędzi z tym monologiem jakby od tego czy zmieści się w 4 minutach 40 sekundach zależało to, czy w tym roku będą święta w Serbii. Zresztą, obejrzyjcie same. Aleksandar Atanasijević wymawia "Jastrzębie" lepiej ode mnie. For sure.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Aleks wypożyczył bełchatowską gablotę z trofeami i nagrał specjalne wideo dla swoich fanów na Facebooku. Bełchatowski fryzjer (albo chociaż grzebień) może i nie zadziałał, ale Serb nadrabia wszelkie niedoskonałości swoim niezmiennym urokiem osobistym.

I w ogóle nie przeszkadza nam to, że gablotę najwyraźniej udało się wypożyczyć na krótką chwilę i Aleczek pędzi z tym monologiem jakby od tego czy zmieści się w 4 minutach 40 sekundach zależało to, czy w tym roku będą święta w Serbii. No spójrzcie tylko:

Aleksandar Atanasijević wymawia "Jastrzębie" lepiej ode mnie. For sure.