Bogdan Wenta przypominam nam o sobie re-we-la-cyj-ną sesją zdjęciową

Trenerze Anastasi, proszę wybaczyć, ale korona mistera polskiej myśli szkoleniowej jest chyba nadal niezagrożona.
Bogdan Wenta w rewelacyjnej sesji Korona mistera polskiej myśli szkoleniowej należy do trenera Vive Bogdan Wenta, były trener reprezentacji szczypiornistów po raz kolejny wcielił się w rolę modela i po raz kolejny zwala z nóg. Foto na stronie portalu VIVE Były trener reprezentacji polskich szczypiornistów i autor ich największych sukcesów po raz kolejny wcielił się w rolę modela. Trener Vive Targi Kielce zaprezentował się w specjalnej sesji dla portalu E-VIVE. W opisie przedsięwzięcia czytamy: "Portal E-VIVE promuje dobry styl i ciekawe osobowości. Tak powstał pomysł na stylową sesję zdjęciową z udziałem czterech zawodników KS VIVE Targi Kielce: Michała Jureckiego, Karola Bieleckiego, Sławomira Szmala, Urosa Zormana oraz trenera Bogdana Wenty. Zależało nam na pokazaniu indywidualnego stylu każdego z nich, bo na boisku nie mają takiej możliwości. Tam każdy występuje w takim samym stroju".

Były trener reprezentacji polskich szczypiornistów i autor ich największych sukcesów, nie pierwszy raz wcielił się w rolę modela, efekty z reguły były doskonałe, ale tym razem Bogdan Wenta po prostu przesadził.

[Produkcja: E-VIVE.pl, Fot. Bartek Sejwa]

W takim obliczu trener Vive Targi Kielce zaprezentował się w specjalnej sesji dla portalu E-VIVE. W opisie przedsięwzięcia czytamy:


Portal E-VIVE promuje dobry styl i ciekawe osobowości. Tak powstał pomysł na stylową sesję zdjęciową z udziałem czterech zawodników KS VIVE Targi Kielce: Michała Jureckiego, Karola Bieleckiego, Sławomira Szmala, Urosa Zormana, oraz treneraBogdana Wenty. Zależało nam na pokazaniu indywidualnego stylu każdego z nich, bo na boisku nie mają takiej możliwości. Tam każdy występuje w takim samym stroju.


Panowie nas tutaj trochę w suspensie trzymają, bo reszta sesji ma być prezentowała w kolejnych dniach aż do wigilii, dziś możemy już obejrzeć za to Karola Bieleckiego w fikuśnej marynarce:


[Produkcja: E-VIVE.pl, Fot. Bartek Sejwa]

Czekamy na więcej, a natenczas polecamy Wam materiał wideo zdradzający kulisy powstawania wszystkich sesji, który obejrzeć możecie na e-vive.pl>>

Więcej zdjęć trenera Wenty do podziwiaj tutaj>>

A sesja Karola Bieleckiego tu>>

I jak wrażenia?