Serce Zibiego może szare, ale nos czerwieńszy od korali!

Siatkarz Resovii twarzą i nosem Akcji Bombka 2012. Zobaczcie, kto jeszcze przyłączył się do zabawy.

Pamiętacie uroczą historię z Pierrem Pujolem tłukącym bombkę sprzed roku? Olsztyński Oddział Fundacji dr Clown po raz kolejny organizuje akcję charytatywną i zapewnia, że tym razem podczas jej przygotowywania żaden Francuz ani ozdoba choinkowa nie ucierpiała (no może poza jedną - z tego miejsca pozdrawiamy Dorotę z Fundacji ;)).

W tym roku poza bombką z autografem Zibiego będzie można sprezentować sobie na Święta ozdobę z podpisami całej Resovii zebranymi przez krążącego po pokojach hotelowych Wojtka Grzyba, podobną podpisaną przez cały AZS Olsztyn, dodatkowo po sztuce od Piotrka Gruszki i Radosława Panasa. Do akcji włączył się również Marcin Gortat, mistrz olimpijski w siatkówce plażowej Emmanuel Rego oraz inni znani przedstawiciele "plażówki", którzy podpisali się na osobnej bombce. Wszystkie linki do aukcji internetowych znajdziecie tutaj, akcji potrwa do 15 grudnia, a zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup pompy infuzyjnej na rzecz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Na koniec polecamy Wam wideo-relację z podpisywania bombek i sesji z noskami prosto z treningu AZS-u Olsztyn. Do obejrzenia na Facebooku Fundacji>>

Polecamy!