Matthew znowu zarzuca nas zdjęciami kuzynek, ale tym razem już wiemy na pewno, że to kuzynki

Siatkarz potwierdza swój status singla, a nam jest z tego powodu, uwaga, smutno.

Bardzo bardzo ciekawy wywiad, za którego podesłanie dziękujemy tłumaczce rozmowy Ewelinie, to kolejny w ostatnim czasie, po zwierzeniach Bartka Kurka, który rzuca trochę więcej światła na kulisy grania w Rosji, i wcale nie jest to bardzo jasne światło. Właściwie to jest dość szare. O ile jednak Bartek ma do Polski relatywnie blisko, Matthew w domu nie bywa prawie wcale, nawet wówczas gdy przebywa na zgrupowaniach kadry w ojczyźnie. Co więcej, Kypkowi w Moskwie towarzyszy ukochana, a biedny Mattew jest sam, zupełnie sam.

 

Nie mam nawet dziewczyny. Z moim trybem życia trudno jest sobie ułożyć życie osobiste. Wielu sportowców ma ten problem- w tym sezonie jesteś tutaj i nie wiesz gdzie będziesz za rok.

I potem jak jeszcze czytamy, że samotny Mathhew spędza wolne chwile w Kazaniu na czytaniu książek i oglądaniu Casablanki to wyglądamy jak ten smutny szczeniak i zupełnie szczerze życzymy siatkarzowi, żeby niewiasta na kolejnym zdjęciu nie była już tylko kuzynką, serio! (Tylko niekoniecznie musi próbować dosięgnąć rzęs wargami za każdym razem gdy znajdzie się przed nią aparat, prosimy).

Trenerze Alekno, proszę coś z tym zrobić!

A cały wywiad przeczytać możecie na siatkanews.tnb.pl>>>