To jakiś nowy zawodnik, ten Kurek, znacie?

Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa 3:1!
To jakiś nowy zawodnik, ten Kurek... Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa 3:1! Przed rewanżowym spotkaniem Ligi Mistrzów z Dynamem Moskwa kibice w Polsce zadawali sobie jedno pytanie: czy zagra Kypek? I co, i nie zagrał. Przed rewanżowym spotkaniem Ligi Mistrzów z Dynamo Moskwa, kibice w Polsce zadawali sobie jedno pytanie: czy zagra Kypek? I co, i nie zagrał. Na boisku pojawił się za to w pierwszym i czwartym secie jakiś Kurek, co chyba miał dłuższą przerwę w grze, bo nic wielkiego nie pokazał. Sporo wielkiego pokazała za to Skra Bełchatów, zwłaszcza w końcówce przegranego, jak już mogło się wydawać, trzeciego seta, którego udało im się odwrócić na swoją korzyść i zwyciężyć po dramatycznej walce 27:25. W rezultacie Bełchatowianie nadal pozostają zespołem w Lidze Mistrzów nie pokonanym, awans do dalszej rundy mają już zapewniony i najpewniej stanie się to z pierwszego miejsca. Brawo!

Przed rewanżowym spotkaniem Ligi Mistrzów z Dynamo Moskwa, kibice w Polsce zadawali sobie jedno pytanie: czy stream mi nie zatnie zagra Kypek? I co, i nie zagrał. Na boisku pojawił się za to w pierwszym i czwartym secie jakiś Kurek, co chyba miał dłuższą przerwę w grze, bo nic wielkiego nie pokazał.

Sporo wielkiego pokazała za to Skra Bełchatów, zwłaszcza w końcówce przegranego, jak już mogło się wydawać, trzeciego seta, którego udało im się odwrócić na swoją korzyść i zwyciężyć po dramatycznej walce 27:25. W rezultacie Bełchatowianie nadal pozostają zespołem w Lidze Mistrzów nie pokonanym, awans do dalszej rundy mają już zapewniony i najpewniej stanie się to z pierwszego miejsca. Brawo!

 

14.11.2012 LODZ , HALA ATLAS ARENA . KAROL KLOS ,  MECZ LIGI MISTRZOW W SIATKOWCE MEZCZYZN PGE SKRA BELCHATOW - DYNAMO MOSKWA FOT. MALGORZATA KUJAWKA / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: SIATKOWKA ATLAS ARENA PILKA LIGA MISTRZOW CEV VOLLEYBALL SKRA BELCHATOW DINAMO MOSKWAFot. Małgorzata Kujawka / Agencja Gazeta

P.S. Oczywiście, że wiemy, że Bartek w lidze rosyjskiej występuje pod cyrylicą, a w rozgrywkach europejskich jako Kurek, ale nie psujcie nam zabawy ;)

P.S.2. Zresztą, i tak już byłoby za późno - na zawsze Kypek.