Tymczasem, znudzony tenisowymi sukcesami Djoković gra w piłkę nożną

A że jest perfekcjonistą, już strzela bramki.

No dobrze, podejrzewamy, że zmiana dyscypliny jednak jest chwilowa. Tym bardziej, że koniec końców wszystko i tak ma związek z tenisem. Mecz pokazowy, w jakim Nole wziął udział, został zorganizowany, aby uczcić otwarcie publicznego centrum tenisowego w Rocinha - biednej dzielnicy Rio de Janeiro.

W meczu zorganizowanym przez serbskiego piłkarza Dejana Petkovicia, który większość swojej kariery spędził właśnie w Brazylii, oprócz Novak wziął także udział Gustavo Kuerten - mistrz French Open z 1997, 2000 i 2001 roku, oraz emerytowanie reprezentacji Canarinhos - Romario, Bebeto i Zico.

Zupełnie nas nie dziwi, że kto jak kto, ale Nole zupełnie nie czuł tremy w tak zacnym otoczeniu, strzelił bramkę i zaliczył asystę, a spotkanie skończyło się wynikiem 3:3.

PS. Kiedy niewiele jeszcze wiedząc usłyszałyśmy, że Nole ma grać w piłkę z brazylijskimi gwiazdami, a potem zobaczyłyśmy to zdjęcie...

X

...to pomyślałyśmy, że... że... że... Nole parodiuje Davida Luiza. Okazało się jednak, że parodiuje inną brazylijską gwiazdę i to nie piłki nożne, a tenisa właśnie, czyli słynnego Gustavo "Gugę" Kuertena.