Przegrywamy z Urugwajem

No dobra, ale czego się w sumie spodziewałyśmy?
Przegraliśmy z Urugwajem No dobra, ale czego się w sumie można było spodziewać? Smutna prawda jest taka, że Urugwaj obnażył słabości naszej kadry, wykorzystał je bezwzględnie i zrobił to, co powinien był zrobić. Smutna prawda jest taka, że Urugwaj obnażył słabości naszej kadry, wykorzystał je bezwzględnie i zrobił to, co powinien był zrobić. Przynajmniej nie możemy narzekać, że zlekceważył towarzyski mecz z Polską. Skupmy się może zatem na poszukiwaniu plusów. A da się ich całkiem sporo znaleźć: Reprezentacja Urugwaju była w Polsce. Można było oglądać na murawie PGE Areny graczy światowego formatu, bramki zasadzili nam nie byle kto, bo Suarez i Cavani, i Glik, który Cavaniego się nie boi, a Diego Lugano nie mógł oprzeć się urokowi Roberta Lewandowskiego i bardzo łapczywie go rozbierał, co dostarczyło nam wrażeń estetycznych. No i najważniejsze - potrafiliśmy strzelić gola. To bardzo ważne i bardzo cenne. I to jakiego gola! Ludo przez cały mecz nie zachwycał, ale potem jak huknął! Do meczu eliminacyjnego z Ukrainą jeszcze dużo czasu. Będzie lepiej?

Smutna prawda jest taka, że Urugwaj obnażył słabości naszej kadry, wykorzystał je bezwzględnie i zrobił to, co powinien był zrobić. Przynajmniej nie możemy narzekać, że zlekceważył towarzyski mecz z Polską. Skupmy się może zatem na poszukiwaniu plusów. A da się ich całkiem sporo znaleźć:

***Reprezentacja Urugwaju była w Polsce. Mogłyśmy oglądać na murawie PGE Areny graczy światowego formatu, bramki zasadzili nam nie byle kto, bo Suarez i Cavani i Glik, który Cavaniego się nie boi, a Diego Lugano nie mógł oprzeć się urokowi Roberta Lewandowskiego i bardzo łapczywie go rozbierał, co dostarczyło nam wrażeń estetycznych.

 

Diego Lugano pociąga za koszulkę Roberta Lewandowskiego

***Może ktoś się nauczy pokory:

Kamil Glik

 

***Daliśmy Cavaniemu okazję do jego pięknych cieszynek:

 

Napoli's Edinson Cavani, of Uruguay, celebrates after scoring during an Europa League soccer match between Napoli and FC Dnipro, at the Naples San Paolo stadium, Italy, Thursday, Nov. 8, 2012. Cavani scored all four goals for Napoli in their 4-2 win. (AP Photo/Salvatore Laporta)AP/Salvatore Laporta

Napoli's Edinson Cavani, of Uruguay, celebrates after scoring during an Europa League soccer match between Napoli and FC Dnipro, at the Naples San Paolo stadium, Italy, Thursday, Nov. 8, 2012. Cavani scored four goals in Napoli 4 - 2 victory. (AP Photo/Salvatore Laporta)AP/Salvatore Laporta

 

***No i najważniejsze - potrafiliśmy strzelić gola. To bardzo ważne i bardzo cenne. I to jakiego gola! Ludo przez cały mecz nie zachwycał, ale potem jak huknął!


Poland vs Uruguay 1:3 GOALS HIGHLIGHTS przez UCL2410

Do meczu eliminacyjnego z Ukrainą jeszcze dużo czasu. Będzie lepiej?