A skoro jesteśmy już przy gościnnych występach sportowców w serialach telewizyjnych...

Klata Ryana Lochte wystąpiła we wczorajszym odcinku 90210. Musicie to zobaczyć!
Klata Ryana Lochte w "90210" Amerykański pływak Ryan Lochte wystąpił w jednym z odcinków "90210" Amerykański pływak Ryan Lochte wystąpił w jednym z odcinków "90210". Scena z jego udziałem sprowadza się głównie do eksponowania klatki piersiowej Ryan Lochte wystąpił w jednym z odcinków "90210". No i to się nazywa gościnny występ sportowca w serialu telewizyjnym! Z prawdziwego zdarzenia! Klata! Słońce! Uśmiech Ryana! Amerykański pływak pojawił się w popularnym serialu" 90210", gdzie zagrał samego siebie. A co takiego mógł wnieść Lochte do akcji? Swoją klatę, doh. Scena z udziałem pływaka sprowadza się do tego, że przechadza się, przystaje, dalej przechadza, a wszystkie obecne w kadrze niewiasty (w liczbie dwóch) wzdychają. Podobno też coś mówi. Mówicie, że tegoroczne Emmy już przyznane?

No i to się nazywa gościnny występ sportowca w serialu telewizyjnym! Z prawdziwego zdarzenia! A nie! Klata! Słońce! Uśmiech Ryana! Klata! Wykrzyknik!

(Powinnyśmy najpierw pisać wstępy do materiału wideo, a później dopiero go oglądać, bo tak to się właśnie kończy).

Ale spróbujmy. Amerykański pływak pojawił się w popularnym serialu 90210, gdzie zagrał samego siebie. A co takiego mógł wnieść Lochte do akcji? Swoją klatę, doh. Scena z udziałem pływaka sprowadza się do tego, że przechadza się, przystaje, dalej przechadza, a wszystkie obecne w kadrze niewiasty (w liczbie dwóch) wzdychają. Podobno też coś mówi.

Mówicie, że tegoroczne Emmy już przyznane?

 

 

Polecamy Wam wpisanie w tubę frazy "Ryan Lochte 90210" i obejrzenia wszystkiego, co wyszukiwarka wypluje. Wywiady, relacje z planu, no prawdziwa histeria. Której ani trochę się nie dziwimy.