Tymczasem Sauber znalazł sobie następcę Sergio Pereza

Ale jak to, że nie Nick Heidfeld?
Sauber znalazł następcę Pereza Zmiany w F1 W środę rano zespół Sauber poinformował, że od sezonu 2013 będzie dla nich jeździł Nico Hulkenberg W środę rano zespół Sauber poinformował, że od sezonu 2013 będzie dla nich jeździł, na na na na, Nico Hulkenberg! Wszyscy mówili o tym od dawna, ale dopiero teraz wiadomość została oficjalnie potwierdzona; także przez samego zainteresowanego. - Nie mogę się już doczekać współpracy z ekipą Sauber F1 Team. To świetny zespół i bardzo konkurencyjny. W dodatku jest to stajnia, w której młodzi kierowcy stale osiągają wyjątkowe wyniki. Chciałbym przejąć tę pałeczkę. Obecnie Sauber F1 Team przeżywa bardzo pozytywny rozwój i jestem przekonany, że razem możemy sporo osiągnąć - cytuje słowa kierowcy serwis f1ultra.pl. W najbliższym czasie mamy się także dowiedzieć, kto będzie partnerował Nico w przyszłym sezonie. Niestety, Koba jest na wylocie (no niestety, my go lubimy!). Macie jakieś typy?

Chciałyśmy się bardziej postarać, zrobić zagadkę, zamazać twarz, cokolwiek, ale uznałyśmy, że to już przecież żadna tajemnica, spekulowano o tym od dawna, efekt zaskoczenia żaden. To mówimy: dziś rano zespół Sauber poinformował, że począwszy od sezonu 2013 będzie dla nich jeździł, na na na na, Nico Hulkenberg!

 

 

Nico, to ta druga mina!

 

 

Nie mogę się już doczekać współpracy z ekipą Sauber F1 Team. To świetny zespół i bardzo konkurencyjny. W dodatku jest to stajnia, w której młodzi kierowcy stale osiągają wyjątkowe wyniki. Chciałbym przejąć tę pałeczkę. Obecnie Sauber F1 Team przeżywa bardzo pozytywny rozwój i jestem przekonany, że razem możemy sporo osiągnąć - cytuje słowa kierowcy oficjalne oświadczenie zespołu.

 

[źródło: f1ultra.pl]

 

W najbliższym czasie mamy się dowiedzieć, kto  będzie partnerował Nico w przyszłym sezonie, niestety Koba jest na wylocie (no niestety, my go lubimy!). Macie jakieś typy?