Sport.pl

Victoria Beckham we francuskim "Elle". Jest za-chwy-ca-ją-ca!

Musimy sobie to powiedzieć jasno, drogie Dziewczęta: jest prawie tak piękna, jak Camille Lacourt.
Victoria Beckham we francuskim "Elle" Drogie Dziewczęta, jest prawie tak piękna, jak Camille Lacourt. Tym razem Vicotria Beckham przeszła samą siebie. Okładka nie zapowiada tego, co jest w środku. Ale zdjęcia z wnętrza magazynu... zapierają dech w piersiach. To, że mam potężnego girlcrusha na Victorię Beckham, że uważam ją za najpiękniejszą, najbardziej stylową i najzgrabniejszą WAG świata, i że zostanę nią, jak tylko dorosnę, to pewnie wiecie już od dawna. Ale tym razem Vicotria przeszła samą siebie. A może to magia anturażu, Karla Lagerfelda i ducha Coco Chanel? Okładka nie zapowiada tego, co jest w środku, ot Vicki w sukience z kołnierzykiem, zresztą własnego projektu. Ale zdjęcia z wnętrza magazynu... zapierają dech w piersiach. Od samego rana usiłuję, w galowej koszuli młodszego brata, cyknąć sobie taką focię z ręki, ale wiecie... coś nie wychodzi. Może to kwestia za krótkiej ręki.

To, że mam potężnego girlcrusha na Victorię Beckham, że uważam ją za najpiękniejszą, najbardziej stylową i najzgrabniejszą WAG świata, i że zostanę nią, jak tylko dorosnę, to pewnie wiecie już od dawna. Ale tym razem Vicotria przeszła samą siebie. A może to magia anturażu, Karla Lagerfelda i ducha Coco Chanel?

Okładka nie zapowiada tego, co jest w środku, ot Vicki w sukience z kołnierzykiem, zresztą własnego projektu. Ale zdjęcia z wnętrza magazynu... zapierają dech w piersiach. Od samego rana usiłuję, w galowej koszuli młodszego brata, cyknąć sobie taką focię z ręki, ale wiecie... coś nie wychodzi.

 

Victoria Beckham

 

Może to kwestia za krótkiej ręki.

Więcej o: