Sport.pl

Michael Schumacher wyjawił, co zamierza robić po zakończeniu kariery

Chyba mogłybyście mieć problemy ze zgadnięciem.
Michael Schumacher zostanie kowbojem Legenda Formuły 1 zajmę się jazdą konną w stylu western Michael Schumacher wyjawił, co zamierza robić po zakończeniu kariery w Formule 1. Wyobraźcie sobie, że niemiecki kierowca zostanie pełnoetatowym... kowbojem Michael Schumacher wyjawił, co zamierza robić po zakończeniu kariery w Formule 1. Wyobraźcie sobie, że niemiecki kierowca zostanie pełnoetatowym... kowbojem. Formuła 1 zapewnia maksimum emocji, prędkości i pełni pracy. Inny rodzaj samochodu nie dałby mi takich samych uczuć, więc całkowicie kończę ze ściganiem. Myślę, że zajmę się jazdą konną w stylu western. Moja żona Corinna, która od lat zajmuje się takimi konkurencjami, wybrała już dla mnie odpowiedniego konia. Spróbuję - wyjawił Schumi. Niby nie powinno nas to zaskakiwać, bo miłość Michaela do koni jest powszechnie znana. Niemiec prowadzi nawet ranczo w Szwajcarii, gdzie odbywają się konkursy dla miłośników jazdy konnej. No cóż, życzymy powodzenia!

Michael zostanie pełnoetatowym... kowbojem.

Formuła Jeden zapewnia maksimum emocji, prędkości i pełni pracy. Inny rodzaj samochodu nie dałby mi takich samych uczuć, więc przestaję całkowicie [się ścigać]. Myślę, że zajmę się jazdą konną w stylu western. Moja żona Corinna, która od lat zajmuje się takimi konkurencjami, wybrała już dla mnie odpowiedniego konia. Spróbuję - wyjawił Schumi.

Niby nie powinno nas to zaskakiwać, bo miłość do koni Michaela jest powszechnie znana. Niemiec prowadzi ranczo w Szwajcarii, gdzie odbywają się nawet konkursy.


Michael Schumacher

 

Państwo Schumacher na koniach (m.in. w stylu kowbojskim) prezentują się tak:

 

 

 

 

Michael ma nawet pomnik na koniu!


Pomnik Michaela Schumachera na koniu

 

Za to bez koni Michael i Corinna wyglądają, dla przypomnienia, tak:

 

Michael i Corinna Schumacher

 

To niech już może lepiej dalej sobie jeżdżą.

Więcej o: