Na dobry początek dnia: Japończycy wzięli Jensona Buttona i Timo Glocka za przedszkolaków

True story.
Jens i Timo w pokojach dla dzieci Kulisy Grand Prix Japonii Japończycy wzięli Jensona Buttona i Timo Glocka za przedszkolaków. Do takich wniosków doszli obaj kierowcy, po obejrzeniu pokoi, w których zostali zakwaterowani Japończycy wzięli Jensona Buttona i Timo Glocka za przedszkolaków. Do takich wniosków doszli obaj kierowcy, po obejrzeniu pokoi, w których zostali zakwaterowani na czas GP Japonii na torze Suzuka. Jens i Timo swoimi światłymi przemyśleniami podzielili się z nami na Twitterze. Jenson Button napisał: "Właśnie wszedłem do czegoś, co miało być moją sypialnią w hotelu na torze Suzuka, ale wygląda to raczej na pokój zabaw dla dzieci!!" Temat szybko podchwycił Timo Glock, odpowiadając: "Sorry Jenson, ja mam pokój dla dzieci. Więc daj mi znać, gdybyś chciał się zamienić." Jenson zamienić się chyba nie chciał, chociaż w jego kolejnym tweecie pojawiła się nutka zazdrości: "Wspaniale! Szczęściarz!" A jakby je tak połączyć....?

Do takich wniosków doszli obaj kierowcy, po obejrzeniu swoich pokoi na torze Suzuka, a swoimi światłymi przemyśleniami podzielili się z nami na Twitterze.

Jenson Button:

Właśnie wszedłem do czegoś, co miało być moją sypialnią w hotelu na torze Suzuka, ale wygląda to raczej na pokój zabaw dla dzieci!!

Pokój Jensona Buttona na torze Suzuka

 

Temat szybko podchwycił Timo Glock, odpowiadając:

sorry Jenson, ja mam pokój dla dzieci. Więc daj mi znać, jakbyś chciał się zamienić ?

Pokój Timo Glocka na torze Suzuka

 

Jenson zamienić się chyba nie chciał, ale nutka zazdrości jednak pojawiła się w jego kolejnym tweecie:

Wspaniale! Szczęściarz!

A jakby je tak połączyć....?