Smutne wieści ze stadionu Benfiki. Carles Puyol doznał strasznie wyglądającej kontuzji

Kapitan Barcelony zdecydowanie zostanie pechowcem roku.
Carles Puyol doznał kontuzji Kapitan Barcelony zdecydowanie zostanie pechowcem roku. Podczas meczu Barcelony z Benfiką wygranym 2:0 Carles Puyol nieszczęśliwie upadł na rękę, która wygięła się o 180 stopni. Diagnoza: zwichnięcie łokcia Choć Barcelona wygrała 2:0 (dzięki bramkom Alexisa Sancheza i Cesca), z pewnością nie będzie miło wspominać wizyty w Portugalii. W 77. minucie spotkania Carles Puyol wyskakiwał do dośrodkowania w polu karnym Benfiki, ale minął się z piłką i nieszczęśliwie spadł na swoją wyprostowaną rękę, która wygięła się o 180 stopni i wydawało się, że najprawdopodobniej uległa złamaniu. Zawodnik został natychmiast przewieziony na badania do szpitala, a kilkanaście minut po meczu klub potwierdził, że pierwsza diagnoza mówi jednak o zwichnięciu stawu łokciowego. Będziemy trzymać rękę na pulsie, a tymczasem wszystkie przesyłamy piłkarzowi życzenia jak najszybszego powrotu do zdrowia. Uwaga, sam widok był bardzo drastyczny, a realizator nie szczędził powtórek. Ostrzegamy, zastanówcie się przez moment, czy chcecie to obejrzeć.

Choć Barcelona wygrała 2:0 (dzięki bramkom Alexisa Sancheza i Cesca) z pewnością nie będzie miło wspominać wizyty w Portugalii. W 77 minucie spotkania Carles Puyol wyskakiwał do dośrodkowania w polu karnym Benfiki, ale minął się z piłką i nieszczęśliwie spadł na swoją wyprostowaną rękę, która wygięła się o 180 stopni i wydawało się, że najprawdopodobniej uległa złamaniu.

Zawodnik został natychmiast przewieziony na badania do szpitala, a kilkanaście minut po meczu klub potwierdził, że pierwsza diagnoza mówi jednak o zwichnięciu stawu łokciowego.

Będziemy trzymać rękę na pulsie, a tymczasem wszystkie przesyłam piłkarzowi życzenia jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Uwaga, sam widok był bardzo drastyczny, a realizator nie szczędził powtórek. Ostrzegamy, zastanówcie się przez moment, czy chcecie to obejrzeć.


Lesión de Puyol przez Emenderk