Trener Alekno szuka żony dla Matthew Andersona

Dla takich tytułów żyjemy.
Trener Zenitu szuka żon dla zawodników Władimir Alekno w roli swata... Trener Zenitu Kazań szuka żony dla swoich graczy: "Kobiety, które będą przychodzić na nasze mecze dostaną numer telefonu Matta Andersona i Valeria Vermiglio" Piękny Matthew Anderson od tego sezonu będzie reprezentował błękitne barwy Zenitu Kazań, którego trenerem jest Władimir Alekno. Trener Alekno i jego podopieczni spotkali się we wtorek ze studentami Uniwersytetu w Kazaniu. Najlepiej podczas wizyty zdawał się bawić sam selekcjoner zespołu, któremu niespodziewanie zebrało się na żarciki i zaskakujące deklaracje: "Mam w zespole dwóch obcokrajowców stanu wolnego - Matta Andersona oraz Valerio Vermiglio. W związku z tym, ogłaszam konkurs - młode kobiety, które będą przychodzić na nasze mecze i dopingować chłopaków, dostaną numer telefonu Matta i Valeria (śmiech)". Jesteście zainteresowane?

Jak zapewne pamiętacie, piękny Matthew od tego sezonu będzie reprezentował błękitne barwy Zenitu Kazań, który znajduje się pod opieką ulubionego trenera świata red. ruby blue.

 

Władimir Alekno i jego podopieczni spotkali się wczoraj ze studentami Uniwersytetu w Kazaniu. Najlepiej podczas wizyty zdawał się bawić trener właśnie, któremu niespodziewanie zebrało się na żarciki i zaskakujące deklaracje:

 

Mam w zespole dwóch obcokrajowców - niezamężnych Playboy'a Matt'a Anderson'a oraz Valerio Vermiglio?. Ogłaszam konkurs, młode kobiety, które będą przychodzić na nasze mecze i dopingować chłopaków, dostaną numer telefonu Matt''a oraz Valeria (śmiech).

[źródło: m-volley.pl]

 

 

 

 

Więcej zdjęć ze spotkania siatkarzy ze studentami możecie obejrzeć na stronie Zenitu>>