Przerywamy program, aby pokazać wszystkim rocznicowe koszulki Celticu

Legendarny szkocki klub w przyszłym roku obchodzić będzie 125-lecie istnienia i z tej okazji Nike przygotowała dla wszystkich fanów niespodziankę - repliki koszulek z 1888 roku.
Rocznicowe koszulki Celticu Prostota, tradycja i piękny celtycki krzyż - czego chcieć więcej od idealnej koszulki? Celtic FC w przyszłym roku obchodzić będzie 125-lecie istnienia i z tej okazji Nike przygotowała repliki koszulek z 1888 r. Tradycja i elegancja - cudo! Legendarny szkocki klub w przyszłym roku obchodzić będzie 125-lecie istnienia i z tej okazji Nike przygotowała dla wszystkich fanów niespodziankę - repliki koszulek z 1888 roku. Jedna z naszych redakcyjnych koleżanek zwariowała na ich punkcie i wpadła nawet na szatański pomysł zmuszenia zawodników wszystkich najlepszych klubów do grania w koszulkach sprzed wieku... Prostota, tradycja i piękny celtycki krzyż - czego chcieć więcej od idealnej koszulki? Wszystkie te modne ostatnio ceraty i gradienty mogą się ze wstydu zatrzasnąć w szafkach klubowych szatni, bo gdy w przyszłym roku Celtowie wyjdą na boisko, bramki będą strzelały się same. Szkoda, że nikt inny nie stawia na klasykę i elegancję...

A biedna red. queenerica zwariowała na ich punkcie i wpadła na szatański pomysł zmuszenia wszystkich fajnych klubów do grania w koszulkach sprzed wieku.

Prostota, tradycja i piękny celtycki krzyż - czego chcieć więcej od idealnej koszulki? Wszystkie te modne ostatnio ceraty i gradienty mogą się ze wstydu zatrzasnąć w szafkach w klubowych szatniach, bo jak w przyszłym roku Celtowie wyjdą na boisko, bramki będą strzelały się same.

Szkoda, że nikt już nie stawia na prostą elegancję.

Nowe koszulki Celticu


Nowe koszulki Celticu

Tylko te żółte buty psują efekt ;)